בטוח וטרי

Naši majitelé jsou farmáři

Arlu vlastní zemědělci, kteří dodávají většinu mléka, které Arla zpracovává. Každý den se starají o to, aby bylo zajištěno vysoce kvalitní mléko.

Video - meet four of our dedicated dairy farmers

Přinášíme vám ty nejlepší mléčné výrobky

Ať už je váš oblíbený výrobek z Arly jakýkoli, můžete si být jisti, že pochází z mlékárny, kterou vlastní farmáři. Devět z 10 litrů mléka pochází od farmářů, kteří vlastní Arlu. O mléko se pečlivě stará specializovaný tým,díky kterému se dostanou přírodní mléčné dobroty až k vaší rodině.

Kontrolujeme každý krok

Protože jsme vlastněni stejnými zemědělci, kteří dodávají naše mléko, známe každý krok. To je důvod, proč si můžete být jisti, že mléčné výrobky Arla jsou založeny na vysoce kvalitním kravském mléce.

Věříme v nezávadné, přírodní a zdravé mléčné výrobky

Jako zemědělská společnost jsme zavázáni k vysokým standardům dobrých životních podmínek zvířat, kvalitě produktů a bezpečnosti potravin. Náš program kvality se nazývá Arlagården®. Dává nám dlouhodobou perspektivu hospodaření a je to náš způsob, jak zajistit kvalitu výrobků, které máte rádi.

ההיסטוריה שלנו

Naše dědictví se datuje do roku 1880

Naše filozofie výroby přírodních, zdravých a vysoce kvalitních mléčných výrobků pochází z roku 1880, kdy se mlékaři v Dánsku a Švédsku spojili s jedním společným cílem: Vyrábět a dodávat nejlepší mléčné výrobky. Jelikož jsme vlastněni farmáři, všechny naše příjmy se dostanou zpět našim majitelům. To znamená, že když lidé nakupují naše výrobky, peníze jsou rozděleny rovnoměrně mezi každý litr mléka, který naši vlastníci dodávají. To je také klíčovou součástí naší kooperativní filozofie.

Zodpovědné, udržitelné zdroje

Našim cílem je dodávat rostoucímu obyvatelstvu zdravé, přírodní a nezávadné potraviny. A z toho také vychází strategie udržitelnosti produkce mléka. Jsme lídři v našem oboru. Jedním z příkladů je naše podpora zodpovědné produkce sóji, kterou naši zemědělci používají ve svých krmivách.

Odpovědný zdroj
החקלאים